Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spowiedź Eberharda Mocka

(2)
To już ostatnia książka, którą proponujemy razem z wydawnictwem W.A.B. w wakacyjnej kolekcji „Lato z kryminałem”. „Koniec świata w Breslau” to książka napisana z oddechem, gdzie konwencja czarnego kryminału jest nieustannie przekraczana. Marek Krajewski wpisał w tę powieść swoją pasję do brydża, przemyca też swoje literackie fascynacje...
 • 2006-08-14 16:56 | mario

  Re: Pytanie do czytelników

  Można czytać w kolejności dowolnej. Zapewniam.

  > Ja mam pytanie dla tych którzy czytali całą serię, mianowicie: czy koniecznie trzeba czytać każdą część po kolei aby się połapać, czy mogę czytać "Koniec świata w Breslau" a następnie sięgnąć po następną pozycję, bez stary wątku czy też jakichś istotnych szczegółów? 
 • 2006-08-14 17:55 | Generał Poder

  Pytanie do czytelników

  Ja mam pytanie dla tych którzy czytali całą serię, mianowicie: czy koniecznie trzeba czytać każdą część po kolei aby się połapać, czy mogę czytać "Koniec świata w Breslau" a następnie sięgnąć po następną pozycję, bez stary wątku czy też jakichś istotnych szczegółów?