Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Głos pod włos

(3)
2006-08-11 21:25 | Polityka.pl
  • 2006-08-11 21:25 | aga

    wolę Politykę"

     "Polityka" ukazuje się dłużej, ma i miała lepszego naczelnego,czyta ją o wiele więcej równie wiernych czytelników, więc może i my - fani - założymy jakiś ruch społeczny? Byłaby to świetna alternatywa na naszej żałosnej scenie politycznej i może wreszcie ludzie rozsądni mieliby jakiś wpływ na wydarzenia. co Wy na to? Pozdrawiam
  • 2006-08-25 12:11 | Jasiek

    A ja wolę Głos

     Polityka wydawana była już w PRL-u i także ma dziwną historię:-)