Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Do Pana Ludwika Stommy

(2)
2006-08-13 07:07 | Polityka.pl
 • 2006-08-13 07:07 | ciocia Ada

  Dosc juz pustoslowia


  Sz.P Banaś,
  pan sie myli co do tego czy ktos potrzebuje "taniej rozrywki" i do oceny prof. Stommy.
  Panska lekcja patriotyzmu jest wlasnie w stylu Romana G i braci Kaczynskich.
  Pan nie powinnien miec nadzieji ze panski syn nie bedzie musial walczyc (jest juz Irak a bedzie tez Afganistan do wyboru)
  pan powinen go tak wychowac by nie byl tak glupi jak Wrszawskie dzieci i mlodziez z powstania.
  Rzad Londynski w barbarzynski sposob wykorzystal ich mlodosc, to byla zbrodnia Polakow na polskim narodzie. Nie pierwsza i nie ostatnia.
  Ciekawa czy pan zauwazyl jaka jest ta ostatnia zbrodnia ?