Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kasa rządzi

(5)
2006-08-17 09:59 | Polityka.pl
 • 2006-08-17 09:59 | Tresowany

  Ile % głosów na walnym mają SKOKi (bez Stefczyka)?

   Ile głosów na walnym KSKOK maja SKOK - i bez Stefczyka?
  Stawiam zakłąd, że mniej niż 5%. Czyli nie mają głosu. Członkami KSKOK, z prawem głosu, są wszystkie organizacje, które są własnościa KSKOK i istniały w chwili wejścia ustawy o skok w życie. Znam tylko jedną kasę która ma więcej niż kilka głosów - czyli ok 250, reszta to 1, 2, max 10.
 • 2006-08-18 23:17 | Mariusz Z.

  Układ

   Świetnie, że Polityka konsekwentnie demaskuje SKOKI. Panowie Kaczyńscy walczą z jakimś nieokreślonym "układem", a okazuje się, że sami biorą udział, w konkretnym układzie. Założę się, ze nic się SKOKOM nie stanie póki PiS ma władzę. Prawdopodobnie, stamtąd pochodzą pieniadze na kampanie wyborcze, stąd parasol ochronny. Obawiam sie tylko, że Polityka może mieć kłopoty. Panowie Piątki mają wielką realną władzę i wprawę w prowokacjach. Trzeba zacząć się bać niestety.
 • 2006-08-19 16:08 | KOT

  Brawo Polityka - brawo Pani redaktor !

  seł wyborczych.
  Czy nadal uważacie,że to ci się dzieje w KSKOK
  to żadne przestępstwa.

  Panie Ministrze Sprawiedliwości - czy wy śpicie,
  czy afery nie widzicie !!!!!!!

 • 2006-08-19 22:53 | Maria

  Drobny błąd

  Pani Halina Puniewska nie jest żoną p. Zbigniewa Puniewskiego lecz matką.