Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Satyryk, ponurak, optymista

(2)
2006-08-20 21:40 | Polityka.pl
  • 2006-08-20 21:40 | Pierre

    Bilet w jedną stronę.

    No tak...Cyt.:"On sam przeszedł drogę od lewicy do prawicy i, jak twierdzi, dopiero teraz się odnalazł.".Zrobił " ładną,śliczną i ideologicznie zgodną z panującym obecnie stylem władzy ( coż za wyczucie i zdolność przewidywania!!! )Szopkę o Kaczyńskich " po wygranych wyborach przez PiS i teraz,wzorem Prezesa TVP,otrzymał ciepłą posadkę...Prezes TVP wyrzucił z ramówki " Wielką Grę ",usunął Ninę Terentiew ( oficjalnie usunęła się sama,w szczycie popularności - w to tylko może uwierzyć ktoś,kto ma 6,6 promila ideologii PiS we krwi - uwaga :dawka zabójcza dla normalnie funkcjonującego obywatela RP!!! ),więc wzór działania dla Pana Wolskiego już jest wskazany.Przypuszczam,że sprawdzi się szybciutko,a śmiech dochodził nas będzie tylko z tego miejsca,gdzie Pan Wolski się odnalazł( patrz cytat).A propos biletu w jedną stronę:"Zsyp" jako taki działa w jedną stronę,albowiem śmieci jakoś do góry wracać niezykłe...A w " Jedynce " też z pewnością " coś " lub " ktoś " znajdzie się w kolejce do zsypu...