Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wielki SKOK

(3)
2006-08-21 23:03 | Polityka.pl
 • 2006-08-21 23:03 | Moth

  To prawie jak druga Japonia

  Z odchyleniem w kierunku ukladow z poludniowokoreanskich :-/
  Poki rzadzi PiSLPRONA nie ma szans na to, aby ktos dokladniej przesledzil sprawe...

  --
  Ból wiedzy: http://dzienik.pl
 • 2015-03-10 10:44 | Saurom

  Re:Wielki SKOK

  Czyżby przyszło zlecenie na Andrzeja Dudę znaleźć cokolwiek a jak się nie da to na byle działacza PIS. Czy na tym polega podstawowa praca dziennikarzy patrzenie władzy na ręce. O ile sobie przypominam to nie PIS rządzi a PO. Gdzie była pani Mikołajewska gdy działał Marcin P czyżby Mikołajewska nie zainteresowała się tym co robi człowiek skazany za oszustwo finansowe, gdyż ten pan był chroniony przez PO