Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Życie po pożyciu

(2)
2006-08-23 11:29 | Polityka.pl
  • 2006-08-23 11:29 | Karolina

    Niezrozumiale

     Mimo, iz mam 22 lata, nadal nie moge pogodzic sie z tym, ze moi rodzice beda sie rozwodzic.. Jestem z obojgiem bardzo zwiazana i bardzo mnie to boli, tymbardziej, ze ja ulozylam sobie zycie za granica, moja mama miala wyjechac na kilka miesiecy, a tym czasem zostala na stale i moj tata zostal sam w Polsce. Wiem, ze nie jestem w stanie nic zrobic, ale nie moge sie z tym pogodzic i chyba nigdy nie bede. Sadze, ze moj tata jest najlepszym tata na swiecie i nie rozumiem jak moja mama mogla go zostawic.. Na to, ze jest mi tak zle skladaja sie jeszcze inne rzeczy, o ktorych nie moge pisac, z wiadomych mi powodow.. Mam nadzieje, ze sie wszystko w mojego taty zyciu ulozy i bedzie jeszcze szczesliwy.. To wtedy ja tez bede..