Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Warstwy pod łupiną

(3)
2006-08-23 17:35 | Polityka.pl
  • 2006-08-23 17:35 | Paulina

    Gunter Grass

      Uważam, że cały boom polskiej władzy na wyznanie pisarza, jest jedynie grą polityczną , aby jeszcze bardziej zaognić stosunki między Polską a Niemcami, mósimy niwelować różnice między naszymi narodami, chociaż nie da się zapomnieć cierpienia Polaków w II wojnie śwaitowej, ale musimy rozrywać rany, aby nie zabliźniły się szwami podłości, niedomówień, musimy budować nową , lepszą historię, aby nie dochodziło do kolejnych nieporozumień między naszymi narodami.
  • 2006-08-26 17:29 | krych

    wychowywani od młodego

     Ciekawe czy on wiedział, widział jak w latach 1943-45 młodzych chłopców z z HitlJugend wyprawiano w pomorskie lasy, na obławy na "leśnych ludzii" podczas ktorych, jak ktory HJge miał szczęście to zastrzelił lub ranił partyzanta,podpalał zabudowania, gwałcił polską dziewczyne