Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Spór o Powstanie

(3)
2006-08-24 01:30 | Polityka.pl
 • 2006-08-24 01:30 | wujek Zygmunt

  Czas juz zaczac uzywac mozgu


  Sz.P Tadeuszu Filipkowski
  szkoda ze pan nic nie mowi czy pan byl organizatorem PW czy tylko bedac w gowniarskim wieku dal sie pan wpuscic w kanal.
  Tak czy inaczej bral pan udzial w zbrodni na Narodzie Polskim (zrobionym przez Polakow) i to dochodzi to panskiej swiadomosci. Dlatego usprawiedliwia sie pan "...Ponadto miasto było skazane na zagładę..."
  Uwazam ze tylko z Powstania Wielkopolskiego i Slaskiego powinnismy byc dumni. Zostaly one zorganizowane z glowa i wygrane.
  Wspomina pan cos o szkolach w PRL-u. Prosze zobie sprawdzic statystyki w krajach dokad wyegmirowalismy w latach 70-80. Statystyki dotyczace jak duze podatki placimy. Bez dobrych szkol w kraju nie bylo by to mozliwe. Pan zas walczyl miedzy innymi o szkolnictwo ktore teraz dopiero sie uzeczywistnilo
  Dane PISA (Międzynarodowego Programu Oceny Umiejętności Uczniów) i OECD (Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju) "...blisko 40% Polaków nie rozumie tego, co czyta, a kolejne 30% rozumie, ale w niewielkim stopniu...", "...co szósty magister znad Wisły to analfabeta funkcjonalny!...".
  Co zas tycz sie przytkow do pana Stommy to swiadczy tylko o panu a nie panskiej rodzinie z jakiej sie pan wywodzi.

  Mam nadzieje ze jezeli kiedys znow mlodym ludzia wypierze sie mozgi i beda chcieli mlodo zginac za Ojczyzne to strzela sobie najpierw w glowe. Oni osiagna swoj cel a my bedziemy mieli nowych bohaterow ale bedziemy mogli przezyc swoje zycie po swojemu, nie niszczac Ojczyzny i wspolobywateli. • 2006-08-27 19:48 | ZAM 61

  JA TEŻ NIE POŚLĘ TAM DZIECI

   TO POWSTANIE BYŁO.....
  200 TYS.ZABITYCH , NIE OSIAGNIETO CELÓW MILITARNYCH ANI POLITYCZNYCH . BEZ SENSU.