Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak się ubrać na Wiejską?

(2)
2006-08-24 13:40 | Polityka.pl
  • 2006-08-24 13:40 | m

    kalesonki

     Swoboda ubioru ma swoje dobre strony. A jej zakaz też to może niech szanowny pomysłodawca przekaże fundusze na garnitury za 7 tysi na fundusz mundurowy dla dziennikarz sejmowych. To się od szanownych wybranych nie będą odróżniali. Chyba ze sytuacja ma podłoże psychodelicznej zazdrości ze tu trzeba w gaierku latać a ci mogą jak im się podoba. To mam inną propozycje. Skoro politycy (nie którzy rzecz jasna) łamią normy prawa to co za różnica łamać normy moralne i tak chroni ich immunitet Zapraszam serdecznie w kalesonkach.