Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zamknięta sprawa Macierewicza?

(6)
2006-08-24 18:44 | Polityka.pl
 • 2006-08-24 18:44 | Jan Kołodziej

  propozycja emigracji

   Już wcześniej proponowałem [do redakcji "Głos"],aby Pan Macierewicz uwolnił
  nas-tą zdrowa częśc Narodu POlskiego od swojej
  kontrowersyjnej postaci.Zaproponowałem emigrację,najlepiej na KUBĘ - tam jeszcze zyją
  przyjeciele Jego idola Ernesto "Che" Guevary.
 • 2006-08-24 20:42 | wlodwoz

  Spieprzaj dziadu

  Jeżeli nie zaprotestujemy dobitnie i głośno przeciw komunistycznej polityce Kaczyńskich, będziemy sami sobie winni. Będziemy bantustanem Europy. Już z nas się śmieją kraje cywilizowane. Niestety, mają powodów aż nadto. Szkoda, że do władzy dorwali się kompletni dyletanci, wyznający zasadę, że nie kompetencje ale służalczość jest odpowiednią rekomendacją do pełnienia stanowisk w państwie. Ruszmy się wreszcie i dajmy do zrozumienia Kaczyńskim i ich, pożal się boże, sługusom, że ich miejsce jest na śmietniku historii. To i tak zbyt zaszczytne miejsce dla nich.
 • 2006-08-24 23:54 | Wanda

  Brak słów

   Brak komentarzy najwyraźniej oznacza, że wszystkim już brakuje słów, by nazwać poczynania koalicji niemiłościwie nam panującej... Ciekawe, do czego zdolny jest jeszcze wiceminister (obrony!!!) Macierewicz. Wykryje, że "Delegatem" był JP II? A może okaże się, że wszyscy Polacy współpracowali z jakimś wywiadem? Ale tym sposobem wpadłby wiceminister również na własny trop...
 • 2006-08-27 16:27 | diff

  Re: Jak podać Macierewicza do sądu

  Jeżeli Macierewicz mówił 'większość' to znaczy, że zna przynajmniej 5 z 8 nazwisk, czyli jakaś podstawa do pociągnięcia go za język jest.
  Plus oczywiście prokuratura powinna z urzędu wszcząć postępowanie w tej sprawie. Ale podejrzewam, że wszyscy śledczy zajęci są ściganiem bezdomnego Huberta, więc na agentów w rządzie zabraknie czasu.
 • 2006-08-28 09:58 | Jacek

  Jak podać Macierewicza do sądu

   Nie jestem zbyt oblatany w prawie - ale nie jestem pewien, czy ministrowie mogą podać Macierewicza do sądu. Tak naprawdę żaden z ministrów nie został wskazany jako współpracownik - więc żaden nie może oskarżyć go indywidualnie. Natomiast czy jest możliwość w takim wypadku zgłoszenia grupowego pozwu?