Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Miasto ukryte

(2)
2006-08-26 03:15 | Polityka.pl
  • 2006-08-26 03:15 | luiza

    jak czytało mi się Krajewskiego

     Swojego czasu kupiłam cała serię powieści marka Krajewskiego (3 tomy), skuszona entuzjastycznymi recenzjami. Nie mogę powiedzieć, że się zawiodłam, tylko że twórczość pana Krajewskiego należy do tych, które nie są w stanie spodobać się większości. często mglisty splot wydarzeń, specyficzny klimat i ,wg mnie, mało ekscytujące zagadki sprawiły, że nie kupię 4 części.Nie jestem bowiem w stanie nie zmuszać się do czytania, chociaż uwielbiam powieści detektywistyczne.