Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sprawa Kuronia

(8)
2006-08-31 09:43 | Polityka.pl
 • 2006-08-30 09:10 | wlodwoz

  IV RP

  Niestety, rację miał Wałęsa - wyrzucając na zbity pysk Kaczyńskich. Niestety, może na skutek swoich kształtów, odbili się od dna i czynią z Polski pośmiewisko świata!Wychodzi ich małość, nienawiść do wszystkiego, czego nie rozumieją (a rozumieją niewiele).
 • 2006-08-30 16:10 | max

  Pozanc prawde

   Pan Red. Wladyka pisze: "A w ogóle wprowadzana właśnie nowa ustawa lustracyjna w efekcie doprowadzi do bezkompromisowej i ślepej kompromitacji opozycji podziemnej z lat 80". Osobiscie wole poznac prawde nawet bolesna niz zyc wspanialymi mitami. Czas najwyzszy przeprowadzic gruntowna lustracje!
 • 2006-08-30 18:02 | shocking truth

  Re: Szmaciaki Kaczyńskich

  Tak sobie patrzę z dystansu na tą histerię (nie będąc wyborcą PiSu) i rozumiem prostackie zagrywki propagandowe merdiów antyPiSowskich. To jest właśnie obliczone na naszą (cwierc)'yntelygencję', która po przejrzeniu jednego artykuliku w wybiórczej/polityce (niepotrzebne skreślic ;-) już wie co ma myślec o złożonych problemach politycznych.
  (Cwierc)'yntelygencja' obudzi się z rączką w nocniku, kiedy wreszcie ruszy lustracja dziennikarzy. Ale na razie cicho sza ;-)
 • 2006-08-31 09:43 | Marta

  Szmaciaki Kaczyńskich

   Panu redaktorowi nie wypada, a mnie tak, dlatego piszę wprost: szmaciaki, nędzni hunwejbini, paranoicy. Oto cała prawda o Kaczyńskich i ich poplecznikach.
 • 2006-08-31 13:34 | Z zarszawki

  Re: Demonizowanie Kaczyńskich

  >  Nie lubię Kaczyńskich i mogę im wiele zarzucić,ale przypisywanie im odpowiedzialności za wszystko,co
  > złego dzieje się w Polsce,mi nie odpowiada. Z okazji 25 - lecia "Tygodnika Solidarność" L. Kaczyński
  > przyznał wysokie odznaczenie m. in. Ludwice Wujec - osobie blisko związanej z Kuroniem i od lat
  > pozostającej w konflikcie z Kaczyńskim.Faktów,przeczących tezie antykaczystów,można znależć więcej. 

  A po co "za wszystko". Czasami wystarczy dobrze "zakrecic korba" i dalej kreci sie samo. Cala nasza nadzieja ze ta karuzela wciagnie i "korbowego".
 • 2006-08-31 16:18 | trist

  Demonizowanie Kaczyńskich

   Nie lubię Kaczyńskich i mogę im wiele zarzucić,ale przypisywanie im odpowiedzialności za wszystko,co złego dzieje się w Polsce,mi nie odpowiada. Z okazji 25 - lecia "Tygodnika Solidarność" L. Kaczyński przyznał wysokie odznaczenie m. in. Ludwice Wujec - osobie blisko związanej z Kuroniem i od lat pozostającej w konflikcie z Kaczyńskim.Faktów,przeczących tezie antykaczystów,można znależć więcej.
 • 2006-09-16 11:54 | hitler też próbował tworzyć własną wersję historii niemiec

  tacy sami

  Jak pewnie państwo wiecie Adolf tez próbował tworzyć własną wersje historii według własnych poglądów .