Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To jest i będzie ciągła walka

(5)
2006-08-30 15:34 | Polityka.pl
 • 2006-08-30 15:34 | maria

  Syndrom "polskiego politykierstwa" - łże-elta

   Są pewne granice głupoty, niekompetencji i obłudy, które są stale przekraczane. W tym wypadku ujawnia się ewidentny bolszewizm, którego tamże doznałem.
  Boże, "radinu chrani"!
 • 2006-09-03 22:01 | Mariusz Zieliński

  Re: Cytaty z Kaczynskiego...Co wy na to?

  >  Czy możecie przypomnieć mi kto to powiedział ?
  >
  > "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."
  >
  > "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."
  >
  > "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."
  >
  > "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".
  >
  > "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".
  >
  > "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."
  >
  > "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."
  >
  > "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"
  >
  > Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
  > "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".
  >
  > Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe ?
  > "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."
  > DZięki za zebranie tych cytatów. Skopiuję je. Myslę, ze podobnych jest wiecej, bo Jarosław Kaczyński częst sie wypowiadał. Podobnych to znaczy pokazujacych jak zmienia zdanie w zalezności od sytuacji. On sie tego zreszta nie wstydzi. Nazywa to "polityczna dislektyką". Ta dialektyka polega na tym, że bedąc w opozycji mówił jedno, a będac u władzy mówi zupełnie co innego. To według niego nie jest nieuczciwość i dwulicowość, ale właśnie dialektyka. Znana myśl Kalego "jak Kali ukraść to dobrze, ale jak Kalemu ukraść to bardzo źle", jest tego rodzaju dialektyką.
  Pozdrawiam
  >
  >
  >
   
 • 2006-09-03 22:07 | tw bolek i lolek

  Cytaty z Kaczynskiego...Co wy na to?

   Czy możecie przypomnieć mi kto to powiedział ?

  "W żadnym wypadku nie zostanę premierem, jeśli mój brat Lech wygra wybory prezydenckie. Byłaby to sytuacja nie do zaakceptowania przez polskie społeczeństwo."

  "Dla mnie raz dane słowo jest święte i sądzę, że dla koalicjantów także."

  "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski, dużo większy niż ten austriacki."

  "Samoobrona jest tworem byłych oficerów służb bezpieczeństwa. Mój brat, który był ministrem stanu do spraw bezpieczeństwa, dostał raport, z którego wynikało, że grupa byłych oficerów SB założyła Związek Zawodowy 'Samoobrona'˝. I dalej czytamy: ˝To formacja używana do osłony tyłów tego całego układu i ochrony tego nieporządku, który jest w kraju, i jednocześnie korzystająca z tego nieporządku. To są ludzie, którzy nabrali kredytów i chcą żyć jak przedsiębiorcy, a mają kwalifikacje do kopania rowów".

  "Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną. Uważam, że mam dowody na potwierdzenie moich słów i w odpowiednim momencie je przedstawię".

  "My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy, bo proszę zauważyć, że kolejne takie rządy w Polsce jak te, które mamy obecnie, albo te które były w poprzedniej kadencji i mamy do czyniena z Samoobroną przy władzy i naprawdę z nieszczęściem dla naszego kraju."

  "Ja jestem przeciwnikiem mówienia o koalicjach przed wynikiem wyborów. Mamy dwa wyraźne zakazy, które dziś obowiązują w samorządach, a będą też obowiązywać w nowym parlamencie - SLD i Samoobrona. A dziś powinno się powiedzieć odwrotnie - Samoobrona i SLD."

  "Żadne krzyki nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne"

  Czy w przyszłej kadencji Sejmu będzie możliwa sytuacja kiedy partia poprze ludzi mających kłopoty z prawem ?
  "Nie ma takiej możliwości. PIS jest partią ludzi praworządnych, którzy dążą do rozliczeń krzywd. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS".

  Czyli poparcie dla takiego polityka jak na przykład Andrzej Lepper gdyby starał się o fotel marszałka jest niemożliwe ?
  "Nie ma takiej możliwości. Najwyższe funkcje w państwie muszą sprawować ludzie czyści jak łza. Andrzej Lepper udowodnił, że ma za nic prawo i jest politycznym awanturnikiem. Poparcie PISu dla tego polityka w jakiejkolwiek sytuacji jest nierealne."
 • 2006-09-05 11:57 | Poraj

  Porażająca hipokryzja

   Czy ten człowiek wierzy w brednie, które opowiada, czy może uważa Polaków za bandę idiotów? Szczególnie dobrze wskazuje na to drugie komentarz do sprawy "dziadka Tuska". I to opowiadanie o atakach... To tak jakby niespodziewanie dać komuś w pysk na ulicy i wezwać policję żeby aresztowała go za udział w bójce. Kłamstwo, fałsz, obłuda, draństwo.