Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Łże-prawdy

(5)
2006-09-06 10:03 | Polityka.pl
 • 2006-09-04 22:38 | Anna Maria

  Mali ludkowie nienawidzą...

  Mali ludzie nienawidzą ludzi dużego formatu - zawsze tak było, niestety...
  A profesor Balcerowicz jest formatu "maks" - stąd i wrogów ma mnóstwo, bo małych ludzi jest w społeczeństwie więcej, niż dużych..
 • 2006-09-05 01:12 | parsom

  Re: Lże-prawdy

  Poziom intelektualny Balcerowicza? Przyznał sie, że nie czyta książek. Jego wypowiedzi to ciąg nadętych min i półsłówka. A, przepraszam, jeszcze gestykulacja. I pogarda dla tych co nie padają przed nim na kolana. Ekonomia to nie wszystko. Pytasz co masz robić? Nie wiem - napisz do "Przyjaciółki". Władyka ci nie poradzi. On co prawda zna się na prawie wszystkim, ale na kąciku porad to akurat nie.
 • 2006-09-05 13:33 | bzyk

  Re: Lże-prawdy

  Daj kobiecie spokój.To nie chodzi o taką definicję inteligencji i poziomu. Czy czytał Makbeta, czy nie? Czy oglada Antonioniego? Czy zasnął na "Śmierci w Wenecji"? Tu chodzi o to ciągłe obrzucanie błotem, którym wszyscy już jesteśmy zmęczeni, może poza kilkoma frustratami, którzy czerpią jakąś dziwną przyjemność z tej niby "Sprawiedliwości " dziejowej:)
 • 2006-09-06 10:03 | Ela

  Lże-prawdy

   Powiedzcie ,Panowie ,co my czytający te artykuły możemy zrobić,aby pomóc prof.Balcerowiczowi.Ktoś powie,niech się broni sam.Ale jak można zostawić człowieka na pastwę tej gawiedzi/Zawisza i PiS/. Zrobił coś dla kraju.Zawisza chce koniecznie zaistnieć w umysłach rodaków,wali równo na wszystkie strony.Ale czuję , że on jest bardzo malutki w zestawienu z Profesorem.Nie ten pozom intelektualny,ale niektórym się to spodoba.Nie będę oglądać transmisji z posiedzeń tej komisji.Nie zniosę głupiego uśmiechu p.Zawiszy.Prostak.