Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jestem już jednym z was

(4)
2006-08-31 17:15 | Polityka.pl
 • 2006-08-31 17:15 | David

  O "Masie"

   nie wierzę w prawdziwą skruchę gangstera, który doprowadził do tragedii wiele rodzin.
 • 2007-05-25 11:35 | Gosia

  "Masa"

  Gratulacje za odwagę
 • 2008-02-06 22:55 | Wera

  "Masa" i jego uczciwość

  Rozumiem, że chciał oczyścić "pruszkowskie sprawy", ale to nie powód, żeby kapować. I to na własnych kolegów, z którymi znał się przecież i pracował wiele lat. Z tym "udawaniem", że zabił Kiełbasę - też kiepskie gadanie. Nie wiem, za jakie pieniądze czy prestiż, ale nigdy nie mogłabym powiedzieć, że zleciłam zabójstwo przyjaciela. Dla mnie - zwykły kapuś. Ani to uczciwy człowiek ani gangster (za cienki na prawdziwego gangstera).