Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wątpliwości na korzyść niefrasobliwych

(2)
2006-09-06 22:32 | Polityka.pl
  • 2006-09-06 22:32 | Scyzor

    Niefrasobliwa

    Pani Gilowska była niefrasobliwa za PRL, była niefrasobliwa będąc w PO (dlaczego teraz działacze PO jej bronią a nie wtedy gdy odchodziła?), była niefrasobliwa będąc w rządzie PIS, a najgorsze z tego wszystkiego jest to, (sądząc po jej wypowiedziach) że jest w dalszym ciągu niefrasobliwa. Nie potrafi wyciągnąć wniosków nawet z faktów, które bezpośrednio jej dotyczą i chyba już się nie zmieni (jest odporna na argumenty).
    Mam tylko nadzieję, że nie przyjmie propozycji Premiera Kaczyńskiego, bo trudno wzbudzić zaufanie do Rządu, który zatrudnia niefrasobliwe osobistości.