Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Winny urodzaj

(3)
2006-09-11 09:20 | Polityka.pl
  • 2006-09-09 13:12 | Aborygo

    Re: BLAD!

    Zgadza się. Często ludzie nie odróżniają Rady Europy, Rady Europejskiej oraz Rady Uni Europejskiej. Tu zapewne red Olszańskiemu chodziło o Radę UE, gdyż ta na szczeblu ministerialnym może się nad winnymi problemami zastanawiać. Błąd sam w sobie jest jednak karygodny.
  • 2006-09-11 09:20 | Michal

    BLAD!

    od kiedy to Rada Europy jest instytucja Unii Europejskiej? bardzo powazny blad merytoryczny!