Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czterech z Atlasa

(2)
2006-09-09 23:14 | Polityka.pl
  • 2006-09-09 23:14 | Paweł Wasilewski

    Pochwała firmy ATLAS

    Przy okazji zawierania dwóch kontraktów na dosta-wę maszyn do ATLASA, jako przedstawiciel niemieckiego dostawcy, miałem przyjemność poznać pana Grzelaka.Negocjacje odbywały się we wspo- mnianym pałacu Biedermanna, w ich przerwie spotka
    liśmy grupę dzieci z zespołem Downa. Na moje pytanie, co robią te dzieci w siedzibie ATLASA usłyszałem, że przed zakupem tego budynku przez ATLAS mieścił się tam ośrodek opieki dziennej. Po wyremontowaniu (wspaniałym zresztą) budynku ATLAS pozostawił ten ośrodek w swojej siedzibie. W normalnym kraju byłoby to oczywiste i niegodne odnotowania, w Polsce natomiast warto jest o tym głośno powiedzieć, w czasach, kiedy i zakony wyrzucają szpitale z "odzyskanych" przez nie nieruchomości (np. Elżbietanki - szpital na Goszczyńskiego w Warszawie).

    Nie mam nic przeciwko publikacji tego listu w POLITYCE, podpisanego moim nazwiskiem.