Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sam miód

(3)
2006-09-10 22:00 | Polityka.pl
 • 2006-09-10 22:00 | czes

  Sam miod

   po ponad 30 latach czytania Polityki mam okreslona opinie o tym pismie.Jest ona oczywiscie b.pozytywna,bo nie czytalbym go.Jest paru autorow , ktorzy gwarantuja wysoki poziom pisania. No, Pani jest na topie. A nawet tytul oddaje tenze poziom. Dziekuje za Pani pisanie , bo to rzeczywiscie "sam miod".
  Pozdrawiam
 • 2006-09-12 09:28 | Barbara Pietkiewicz

  Sam miód

   Rzeczywiście - sam miód: "walnęła go reką w to śmierdzace piwo, ile miała sił. [...]Wziął przewód gumowy od traktora, nie żałował ręki". To ma być wzorcowy obrazek rodziny?? A ktoś sie w ogóle pofatygował, żeby wcześniej z chłopakiem porozmawiać? A może to nowa ultrakatolicka wartość - lać na odlew bez względu na winę. Tylko ciekawa jestem, co z niego wyrośnie - zbuntowany pseudokibic czy wierna kopia zacietrzewionego polityka koalicji. Tak czy siak - sam miód..."Jest ślicznie". Nic dziwnego: "buraki są w rodzinie szczególnie ważne".