Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Licencja na ścielenie łóżka

(2)
2006-09-11 08:25 | Polityka.pl
  • 2006-09-11 08:25 | Nie pielęgniarka

    Licencja na ścielenie łóżka - tytuł "niesmaczny"

    Tytuł artykułu jest potwierdzeniem opinii panującej w społeczeństwie. Mimo, że wymagania wobec pielęgniarek rosną - coraz więcej z nich legitymuje się wyższym wykształceniem, sposób ich postrzegania nie zmienia się. Nawet autor artykułu sprowadził pielęgniarkę do poziomu osoby ścielającej łóżka. Po co więc studiować pielęgniarstwo i po co podejmować pracę, która jest tak niewdzięczna ? Właśnie z powodu takiego sposobu traktowania tej grupy zawodowej za kilka lat pozostaniemy bez opieki pielęgniarskiej w szpitalach - a na opiekę lakarską napewno nie możemy liczyć. Nadal, lekarz jest wynoszony na piedestały, a pielęgniarka sprowadzona do roli sprzątaczki !! Artykuł dotyczy ważnego problemu, ale tytuł świadczy o tym, że sytuacja pielęgniarek w tym kraju jeszcze długo nie poprawi się i nie warto kształcić się w tym kierunku.