Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szarpanie Balcerowicza

(4)
2006-09-19 16:20 | Polityka.pl
 • 2006-09-14 15:29 | gynt

  Re: niezaleznosc

  > Skoro NBP jest bankiem Polski (tak mniemam) to jak sie ma prawozadnosc do wybrykow Balcerowicza? Jego posada sluzyc ma Polsce a komisja jako powolana przez prawozdny Sejm ma obowiazek zbadac kazdego obywatela a juz najbardziej tego kto sluzy Polsce i szczegolnie jesli jest on "podejzany". Jesli jest niewinny to czemu tego nie udowodni, tak jak Pani Prof. Zyta Gilowska, czyz nie? A wogole to wszyscy (lacznie z Balcerowiczem) w Sejmie i Senacie powinni dostawac minimum socjalne plus minimalne gaze, moze wowczas zobaczylibysmy jak pracuja???

  Kilkadziesiąt procent Polaków nie rozumie tego, co czyta. Ci sami nie umieją pisać po polsku. Nie dostrzegają też związków przyczynowo-skutkowych. Myślą za nich i wkładają im do głów gotowe formułki liderzy "Narodu". Barwy i symbole się zmieniły, retoryka i sposoby pozostały bolszewicko-goebbelsowskie. Należałoby dodać kolejny człon tego epitetu. Wspólczuję poprzednikowi. A może sobie...?
 • 2006-09-19 15:13 | ecot

  Re: niezaleznosc

  "Sejm ma OBOWIąZEK zbadac kazdego obywatela"

  bez komentarza!
 • 2006-09-19 16:20 | mikaile

  niezaleznosc

  Skoro NBP jest bankiem Polski (tak mniemam) to jak sie ma prawozadnosc do wybrykow Balcerowicza? Jego posada sluzyc ma Polsce a komisja jako powolana przez prawozdny Sejm ma obowiazek zbadac kazdego obywatela a juz najbardziej tego kto sluzy Polsce i szczegolnie jesli jest on "podejzany". Jesli jest niewinny to czemu tego nie udowodni, tak jak Pani Prof. Zyta Gilowska, czyz nie? A wogole to wszyscy (lacznie z Balcerowiczem) w Sejmie i Senacie powinni dostawac minimum socjalne plus minimalne gaze, moze wowczas zobaczylibysmy jak pracuja???