Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Plik za plik

(3)
2006-09-13 20:12 | Polityka.pl
 • 2006-09-13 20:12 | michal

  Ani grosza zysku?

  Myspace czy Skype nie przyniosly grosza zysku? To chyba pomylka! Skype pobiera oplaty za SkypeOut oraz SkypeIn, oraz za smsy. Ostatni wywiad z Forbes mowi, ze "liczby stale rosna", wiec projekt ZARABIA.

  MySpace zarobil miliony dolarow w ostatnim roku! Jedynie YouTube jest nierentowny, bo koszt hostingu to 1mln USD miesiecznie :)
 • 2006-09-14 08:30 | cyberfreeq

  O taki internet chodzilo!

  Tu nie chodzi tyle o to czy jakas konkretna firma zarobi duzo i szybko, a raczej o sam koncept. A koncept wydaje sie "nosny", gdyz wiele jest wszedzie talentow, filmowych, muzycznych, fotograficznych i innych, ktore dotad nie mogly zaprezentowac sie swiatu. Od pewnego czasu YouTube jest jedna z moich ulubionych form rozrywki i poznawania swiata.
  cyberfreeq
  http://funkytown.wordpress.com