Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Słowa dobre, fakty jeszcze lepsze

(3)
2006-09-14 17:55 | Polityka.pl
 • 2006-09-14 17:55 | Marek

  Slowa dobre, fakty jeszcze lepsze

  Zbigniew Brzezinski jest optymista. USA dba wylacznie o interesy swojej elity. To co stanie sie z Polska jest jej najzupelnie obojetne. Ci ktorzy mi nie wierza niech spojrza na historie "przyjazni" Ameryki z innymi malymi panstwami Iraq, Chile etc). Instalacja tarczy rakietowej USA w Polsce wystawia kraj na atak kazdego kraju ktory usilowalby zaatakowac USA.
  Same Stant Zjednoczone moze na tym skorzystaja ale Polska zostanie zniszczona. Kazde stanowisko rakietowe USA w Polsce jest tez automatycznym zagrozeniem dla Rosji co naraza nas na wyprzedzajacy atak ze Wschodu w razie jakiegokolwiek pogorszenia sytuacji miedzy oboma krajami. Czas aby Polska zrobila chociaz starania aby stac na wlasnych nogach. Poleganie na USA czy Unii Europejskiej to zawracanie glowy.
 • 2006-09-14 18:53 | cedro

  Nareszcie

  Nareszcie jakiś wyważony artykuł w "Polityce", bez małostkowego dokopywania obecnej ekipie.