Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Awantura o cytat

(3)
2006-09-18 19:10 | Polityka.pl
  • 2006-09-18 19:10 | ja

    W sumie racja

    Zgadzam się z Panem Adamem.Dodam tylko, że fanatycy islamscy wykorzystują jako pretekst to co dziennikarze wyrwali z kontekstu z wypowiedzi papieża. To ci dziennikarze są po części winni śmierci zakonnicy. Przykra jest krótkowzrocznośc i upraszczanie ludzi :(
  • 2006-09-18 23:17 | Piotr

    Instrumentalizacja polityczna cytatu w Niemczech

    Mieszkajac od dawna w Niemczech dostrzegam w tym absurdzie jak i Pan Szostkowicz pewna metode. Ze smutkiem obserwuje, jak negatywnie media w tym kraju traktuja swojego papierza. Szczegolnie w tych dniach zostaje on demontowany wlasnie przez czesc swoich wlasnych rodakow. Przerozne sily polityczno religijne znalazly wreszcie pretekst, aby zinstrumentalizowac cytat papierza dla wlasnych celow. Wielu t.zw. „expertow“ i politykow lewicy dolancza sie do krytyki, aby podwyzszyc swa popularnosc, krytykujac przy okazji w wiekrzosci katolicka prawice. Jest to taktycznie madre posuniecie w obliczu wyborow regionalnych i setek tysiecy muzelmanow z niemieckim Paszportem. Ta metoda lapania wyborcow jest jednak niemoralna i bardzo niebezpieczna, poniewaz budzi w niemieckich muzelmanach agresje i moze spowodowac takze w Niemczech wybuch t. zw. „Wojny Kultur“.