Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Masaż orientalny

(3)
2006-09-27 10:11 | Polityka.pl
 • 2006-09-27 10:11 | Lukasz

  Ktos otworzyl kilka encyklopedii

  i napisal artykul. Wybral co bardziej pikantne definicje wymieszal wszystko w jednym garnku i wyszedl z tego bardzo marny bigos ktory nikomu chyba nie bedzie smakowal i kazdy kto sie skusi bedzie mial ciezka niestrawnosc. Prasa powninna rozwijac horyzonty a ten artykul dziala odwrotnie.

  Nie trace juz wiecej czasu.
 • 2006-09-28 14:54 | Neosofista

  ORGIA z j. łac. znaczy "Uczta"!!!

  Jakieś przeinaczenie tu dostrzegam... Platon napisał swoją Ucztę - "Sympozjum" tj. po grec. "Wspólne Picie", a po łącinie był tłumacozny jako Orgia właśnie...

  Coś tu ktoś pomieszał... Rozpasanie? ;|