Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto nakarmi kaczki

(4)
2006-10-02 12:17 | Polityka.pl
 • 2006-10-01 08:25 | wujek Zygmunt

  Re: Mała uwaga


  Premier wie co mowi!
  Nie znasz takiego slowa tzn ze nie jestes z polskich inteligencko-pokoleniowo-patriotycznych rodzin.
  -Mozna dopisac co sie chce to i tak nie ma znaczenia. Bedzie tak jak w 1939, to kwestia tylko czasu.


  > Pan premier nie powiedział "Karmcie kaczki", tylko "KARMMY KACZKI". Popełnił tu ewidentny błąd językowy. Słowa "karmmy" nie ma w polskim słowniku. Słowo odmienia się "karmijmy", "karmijcie" itd.
 • 2006-10-02 11:23 | Bartek

  Re: Mała uwaga

  Ale się Pan wysilił!!! Doprawdy, szkoda słów...
 • 2006-10-02 12:17 | Bartek

  Mała uwaga

  Pan premier nie powiedział "Karmcie kaczki", tylko "KARMMY KACZKI". Popełnił tu ewidentny błąd językowy. Słowa "karmmy" nie ma w polskim słowniku. Słowo odmienia się "karmijmy", "karmijcie" itd.