Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

[8] Rozpętamy tu piekło !

(3)
Przemówienie do żołnierzy 3. armii ameryk., 5 czerwca 1944
 • 2006-10-02 14:39 | PK

  Dziwi mnie data

  Bardzo dziwi mnie data. Znajduję w internecie informację, że Patton objął dowództwo 3 Armii 1 sierpnia 1944 roku, co wydaje się bardziej porawdopodobne (bo wtedy 'powołano' do życia w Normandii 3 Armię). Oczywiście Patton mógł przemawiać do żołnierzy 5 czerwca 1944, może nawet do swych przyszłych podwładnych, ale nie obecnych.
 • 2007-08-28 12:03 | Tibijczyk

  patton rox

  patton jest wporzo! xD
 • 2009-03-12 11:24 | grzegorz

  1 Sierpnia 1944 3.Armia wylądowała w kontynentalnej części Europy Patton dowodzenie nad nią przejął wcześniej
  pozdraiwam