Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Słodycze w ładownicach

(2)
2006-10-04 22:26 | Polityka.pl
  • 2006-10-04 22:26 | Andrzej

    Kolejna amerykanska pocztowka

    Rozumiem, że reżim Talibów był wyjątkowo paskudny i to glownie dla samych Afgańczyków, ale przekonanie, ze wojska NATO sa tam z innego powodu niz zapewnienie kontroli militarnej i politycznej nad tym rejonem jest w duzym bledzie. W tym samym numerze pan Ludwik Stomma napisal na temat wojny w Afganistanie kilka madrych slow, moze autor zamiast pisac artykuly posluchalby co koledzy redakcyjni mowia. Do tego jeszcze bezmyslne powtarzanie stereotypow, tak jak ten czerpaniu zyskow z opium przez Talibow. Tak sie sklada , ze Talibowie na poczatku 2001r. zniszczyli 90% upraw. Prosze sprawdzic zrodla, tylko niech bedzie to Guardian, albo New York Times, a nie propagandowe peciominutowki w CNN, albo Fox News. Ostatnio mam wrazenie, ze osoby odpowiedzialne za dzial "Swiat" w Polityce, bazuja glownie na tego typu zrodlach.