Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

W niewoli pani B.

(5)
2006-10-05 10:30 | Polityka.pl
 • 2006-10-05 10:30 | AdamD

  glodne.pl

  Wszystko pięknie, ale mieszanie do sprawy (szczególnie w artykule o tak makabrycznym tytule) forum glodne.pl jest jakimś nieporozumieniem.

  A właściwie raczej nadużyciem.

  Użytkowników Vika, Lucille i Jola w ogóle nie ma na forum, Iga jest, ale po zarejestrowaniu konta nie napisała nic na forum.

  Pani Podgórska nie odrobiła lekcji.

  27 letnią Lucillę, chorą na bulimię od 11 lat (po prawdzie to 29 letnią, a z chorowaniem to nie wiadomo - bo wypowiedź jej jest sprzed dwóch lat) znaleźć można za to na forum o profilu pro-ana. Na tym samym forum pisała też Viki. Adresu nie podam, google wystarczają w zupełności.

  Pozdrawiam,
  Administrator glodne.pl
  AdamD
 • 2006-10-06 15:02 | głodna

  po co?

  To, że autorka nie popisała się wiedzą na temat swoich internetowych źródeł informacji, zostalo juz powiedziane, więc daruję sobie i tak oczywisty komentarz. Mnie zastanawia co innego. Po co to zostało napisane? Artykuł jak dla mnie przypominał raport na poziomie dziennika 'Fakt' albo programu 'Interwencja'. Jeżeli miał on odkryć przed masami, że istnieje choroba zwana bulimią, to można było to zrobić w znacznie bardziej profesjonalny sposób. Obnażanie rytuałów chorych kobiet na pewno nie pomoże zrozumieć istoty choroby. To wzbudzi tylko niezdrową sensację. Autorka nie zadała sobie trudu by zgłębić problem. Niefajnie jest jak poważne pisma publikuja takie rzeczy. To nie swiadczy dobrze o Was redakcjo.

  głodna
 • 2006-10-08 08:34 | Bia

  Re: Nigdy więcej

  Jeszcze tylko dodam, że jest to najgorszy artykuł o zaburzeniach odżywiania jaki do tej pory czytałam. Nastawiony na... właściwie na co? Komu ma to służyć? Chorym kobietom nie mówi nic o przyczynach ich stanu i możliwości wyleczenia. Oczywiście widnieje tam jakaś Pani psycholog, ale lekarz, który sygnuje tego rodzaju tekst jest dla mnie całkowicie niegodny miana terapeuty. Zdrowi ludzie nie zobaczą cierpiących na bulimię czy anoreksję jako osoby potrzebujące pomocy tylko jako kompletnych wariatów. W tekście jest tyle niedorzecznej i niepotrzebnie pokazanej obrzydliwości, że ledwo da się to czytać. SMutne to jest, że o tak powaznych sprawch pozwala się pisać w taki powierzchowny i nieodpowiedzialny sposób.


 • 2006-10-09 10:43 | Bia

  Nigdy więcej

  ...nie kupie polityki. Skoro macie tak niesprawdzone informacje. Nie można wierzyć dziennikarzom. Żałosne. Nie poszukujecie prawdy tylko sensacji, ale i nie jet to niestety nowe odkrycie.