Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Mój ulubiony antysemita

(2)
2006-10-08 22:18 | Polityka.pl
  • 2006-10-08 22:18 | wlodwoz

    Tajne służby

    Szanowny Panie Danielu. Jestem w wieku niewiele odbiegającum od Pańskiego. Obserwuję żałosny spektakl tzw "ujawniania służb". Gdzie jest granica szaleństwa? Służby ma każde, zorganizowane państwo.Inwigilowanie każdego ruchu społecznego jest tak oczywiste jak słońce.Władza ma wiedzieć!Inną sprawą jest wykorzystanie tej wiedzy.Zakładam, że starający się o "rząd dusz" są nieskazitelni. To o co do cholery im chodzi?! Zasadą winno być: Mam "grzeszki - nie pcham się na świecznik!