Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Klient zza grobu

(4)
Jesiennego dnia 1849 r. w hotelu Ryana w Baltimore znaleziono nieprzytomnego człowieka. Ów człowiek to Edgar Allan Poe. Kilka dni później pisarz umiera. W 2006 r. inny amerykański pisarz Matthew Pearl pisze powieść „Cień Poego”, by rozwiązać zagadkę śmierci sprzed lat...
 • 2006-11-17 21:45 | Marcin

  Re: "Cień Poego" - opinia

  Zgadzam się, książkę czyta się ciężko, jest nudna. Postacie są płaskie i nieciekawe. Akcja nie wywołuje żadnych emocji. Mówiąc krótko, zachęcony recenzją w "Polityce" przeżyłem spore rozczarowanie.
 • 2006-11-30 23:05 | zorza11

  Te książkę

   Własnie sobie kuppiłam. jak przeczytam, porozmawiam.
 • 2006-12-06 14:14 | katarzyna

  Re: "Cień Poego" - opinia

  > Tak jest! Nudna książka i bezsensowne zakończenie, do którego prowadzi aż pięćset stron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Recenzent Polityki czytał chyba inną wersję?????


  Zgadzam się, książkę czyta się ciężko, jest nudna. Postacie są płaskie i nieciekawe. Akcja nie wywołuje żadnych emocji. Mówiąc krótko, zachęcony recenzją w "Polityce" przeżyłem spore rozczarowanie.  
 • 2006-12-06 15:45 | Ewa

  "Cień Poego" - opinia

  ...co nie zmienia faktu, że opowieść jest niestety nudna i karkołomna. Czyta się ciężko, a i rozwiązanie "tajemicy" śmierci nie zachwyciło (miłośnicy talentu Mistrza od dawna znają okoliczności smutnego końca z programu emitowanego kilkakrotnie na Discovery Channel).
  W skali pięciogwiazdkowej wyceniam powieść na dwie.