Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jesień fundusze niesie

(2)
2006-10-11 21:04 | Polityka.pl
 • 2006-10-11 21:04 | ANCA

  Trafione w punkt

  Drogi Panie Piotrze,
  gratuluję serdecznie pomysłu. Rośnie całe pokolenie, nie mające pojęcia o zasadach savoir-vivre. Czasem nawet są to wykształciuchy (spodobało mi sie to słowo używane czesto, przez Pana kolegę z redakcji)ale skąd mieli się dowiedzieć o tych subtelnych regułach - z domu rodzinnego? Niestety nie, bo ich rodzice dorastali w czasach kiedy nie zwracało się uwagi na takie szczegóły jak RSVP na dole zaprszenia.
  Warto było to zebrać i opisac. Dziekuje w imieniu tych, którym sie to przyda.
  Pozdrowienia i czekamy na następne broszurki.
  ANCA