Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zostają z nami

(3)
2006-10-11 22:55 | Polityka.pl
  • 2006-10-11 22:55 | gandallf

    na pożegnanie

    zgodnie z zasadą- wygrywają najlepsi, wypada gorąco pogratulować zwycięzcom a zarazem podziękować "Polityce" za "szansę" na samorealizację oraz "nadzieję" na twórcze działanie i... pojechać jednak do Anglii. do zobaczenia za 10 lat, podczas moich wakacji w waszym kraju :-)
  • 2006-10-16 21:49 | maciej

    kilka uwag.

    wypadaloby zrobic na ten temat dobra strone. klikajac na polowe linkow znajdujemy strone przedstawiajaca nie laureatow ale np. " krwawa bande krakowiaka". dlaczego nie ujawniony jest wiek laureatow? czy rzeczywiscie sa oni tacy mlodzi?