Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Superkasa Stefczyka

(3)
Spółdzielczym Kasom Oszczędnościowo-Kredytowym przyglądamy się od dwóch lat. Im więcej wiedzy udaje się zgromadzić – a w nieprzejrzystej, obrosłej spółkami i fundacjami strukturze SKOK zadanie to niełatwe – tym lepiej widać, jak działalność kas odbiega od pierwotnych, szczytnych założeń. Oto kolejna porcja ustaleń.
 • 2006-10-18 13:16 | Ezop91

  I co SKOK-i to przykrywka dla robienia pieniędzy !

  To jeśli politycy PiS-u ochraniają Kasę Krajową SKOK, to kto wyjaśni te wszystkie nieprawidłowości. Jeszcze może trzeba sprawdzić dlaczego grzywnę w wysokości 100 tys. zł za Sosnowskiego zapłacono bezpośrednio z kasy SKOK Stefczyka czyli pieniędzy członków SKOK Stefczyka. Chyba Sosnowski miał zapłacić grzywnę ze swoich pieniędzy ? Powodzenia naiwni członkowie SKOK, którzy według ostatniej reklamy są podobno współwaścicielami, ale chyba długów, bo profity idą do kieszeni wierchówki. Non profit zostaje dla naiwnych członków-współwaścicieli.
 • 2006-10-21 11:10 | ALA

  TRAGEDIA BO STEFCZYKA A NIE MICHNIKA CZY NIEMCZYKA

   NIESTETY NIE TYLKO OLIGARCHOM SIE UDALO I TO BOLI
 • 2006-11-04 11:37 | Piotr

  ...a karawana jedzie dalej.

   Obawiam się,że będę miał rację twierdząc iż pomimo podnoszenia wielu zarzutów wobec SKOK-ów, będą one funkcjonowały dalej co najmniej tak dobrze jak dotychczas. Przecież mają oparcie, jakby to nie brzamiało ironicznie, w Prawie i Sprawiedliwości.
  Piotr