Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Oni to też wy

(3)
2006-11-21 11:10 | Polityka.pl
 • 2006-11-20 20:33 | Stanislaw

  Re: Beznadzieja

  > Pan Barroso nic konstruktywenego nie powiedział. Tylko opisał utopijną wizję Unii, która jest tylko naiwną propagandą - przykład - negocjacje ponad Polską w sprawie rurociągu "Bałtyckiego". 
  Ja z kolei beznadzieje widzialem w pytaniach zadawanych Panu Przewodniczacemu przez przedstawicieli Polityki. Niby tacy inteligentni i salonowcy , a do wlasnego gniazdka robia i na sile ciagna goscia w strone tego fetorku. Beeee.Tak nie wypada - Panie Ambasadorze w Chile.
 • 2006-11-21 11:10 | piłi

  Beznadzieja

  Pan Barroso nic konstruktywenego nie powiedział. Tylko opisał utopijną wizję Unii, która jest tylko naiwną propagandą - przykład - negocjacje ponad Polską w sprawie rurociągu "Bałtyckiego".