Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Fotografia ze Schwarzeneggerem

(4)
2006-10-26 11:08 | Polityka.pl
 • 2006-10-26 07:21 | PAN MAREK

  Re: Oczko do paki .

  > Szanowni państwo . Nad kim my się litujemy ? Dlaczego nikt nie przedstawia sprawy z punktu widzenia setek ofiar gangu szczecińskiego . To nie są pomówienia . To są rzeczy i krzywdy które naprawdę wyrządzono i jak dla mnie ktoś taki jak Oczko powinien pozostać już w więzieniu .
 • 2006-10-26 11:08 | daniel / pomorze

  Oczko do paki .

  Szanowni państwo . Nad kim my się litujemy ? Dlaczego nikt nie przedstawia sprawy z punktu widzenia setek ofiar gangu szczecińskiego . To nie są pomówienia . To są rzeczy i krzywdy które naprawdę wyrządzono i jak dla mnie ktoś taki jak Oczko powinien pozostać już w więzieniu .
 • 2008-02-16 01:55 | fuck

  oczko

  niewinny 25 lat to chyba dla prokuratora bezsensu oczko niewinny !!!!!!!!!!!!!!!!