Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nie, to nie to

(3)
 • 2006-10-27 08:47 | ms

  Bo to nie ta

   Pan recenzent czytał chyba jakąś inną książkę...
 • 2006-10-28 12:01 | efka

  genialna

   genialna jest ta nowa powiesc pana Sosnowskiego. Dawno nie czytalam tak zajmujacej ksiazki.
  "nie potrafię wyobrazić sobie czytelnika, który byłby w stanie przebrnąć przez tę ponadczterystustronicową książkę." - a ja owszem, potrafie. czyta sie cudnie. a to ze wymaga troche myslenia... to chyba dobrze...

  a ten otwierający książkę opis płonącego Kołobrzegu to czysta poezja.

  dla mnie bomba
 • 2006-12-13 12:51 | eddi

  niesamowita!!

  niesamowita powiesc!!przeczytalam ja jednym tchem w ciagu kilku dni.absolutnie nie zgadzam sie z panem Kaczorowskim! moze fakt,ze jestem z Kolobrzegu ma tu znaczenie i ja "czuje" ksiazke inaczej,niz ktos, kto nie jest zwiazany z tym miastem.. gratuluje panie Sosnowski!!