Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kto jest odpowiedzialny?

(3)
2006-10-29 10:43 | Polityka.pl
 • 2006-10-29 10:43 | Tomek

  Kto odpowiedzialny?

  Trudno to powiedziec..
  Z jednej strony uczniowie, bo coraz ich wybuchy sa bardzo grozne i musza poniesc konsekwencje, natomiast wychowawcy powinni byc czujni na to, co w tej chwili robi (zly uczen) - i od razu cos z nim zrobic.
  Ale im to sie nie chce - maja olewke z tego!
 • 2006-10-29 20:40 | Jola

  odpowiedzialność

  Podobnie jest z poczuciem odpowiedzialności u rodziców. Poprzez istnienie obowiązku szkolnego, rodzice zrzucają w dużej mierze odpowiedzialność za wykształcenie i wychowanie dzieci na szkołę. Gdyby było tak, że zamiast obowiązku istniało by prawo do nauki, rodzice bardziej interesowaliby się swoimi dziećmi. Staraliby się, żeby nie usunięto ich pociech ze szkoły za złe zachowanie czy mierne wyniki w nauce.