Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybrane zdjęcia mówców z tomu III

(2)
2006-10-30 22:18 | Polityka.pl
  • 2006-10-30 22:18 | Kazimierz Panuś

    ks. prof. dr hab.

    Cieszę się bardzo z inicjatywy wydania drukiem "Wielkich mów historii", tym bardziej iż od kilku lat pracuję nad podobną kolekcją. W jej ramach ukazały się już "Wielcy mówcy Kościoła (Powszechnego)" (Kr 2004), "Wielcy mówcy Kościoła w Polsce (Kr 2005) i ostatnio "Wielcy kaznodziejów Krakowa". Wszystkie tomy w krakowskim wydawnictwie UNUM.
    Pozdrawiam serdecznie.
    KP