Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Orły na sokołach

(2)
Pierwsze amerykańskie myśliwce F-16 wylądują na polskim lotnisku za kilka dni. Choć decyzja o ich zakupie dla naszego wojska była krytykowana, staniemy się właścicielami jednego z najlepszych myśliwców świata. F-16 odniósł w walkach powietrznych 72 zwycięstwa i nie poniósł żadnej straty.
  • 2006-11-01 05:57 | wlodwoz

    F-16

    Jeszcze dokupimy sobie lepsze czołgi i karabiny. Dopiero będzie czym walczyć o pokój!
  • 2006-11-04 09:57 | andre

    myślałem że sokół to polski helikopter...

    ciekawe kto to będzie spłacał, ciekawe ilu emerytów pójdzie za to do piachu, f-16 w szwajcarii nawet nie ma miejsca na rozwinięcie pełnej prędkości, może ktoś planuje wypad nimi do moskwy? bo chyba berlina nikt nimi nie naleci?gdzie jesze mogą się przydać? za 5 lat będą przestarzałą kupą szmelcu z wysokimi kosztami servisu, a amerykanie i tak kogo zechcą to porwą z naszego pięknego kraju jeśli ich prawo im na to zezwoli (a na ogół tak się dzieje)i żaden pilot nie pomoże.Polityka przypomina tą z 1939...