Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Becikowe dzieci

(3)
2006-11-09 14:44 | Polityka.pl
  • 2006-11-09 14:44 | magda

    becikowe dzieci

     Porażający artykuł. Nie trzeba było dużej wyobraźni aby przewidziec patologiczne skutki bezmyslnego rozdawanai pieniędzy. Nie do przyjęcia jest fakt, że ofiarami populizmu, bezmyślności i pazerności polityków na władzę są niemowlętra i dzieci. Artykuł obowiązkowy dla wszystkich pseudo polityków zasiadających w sejmie.
  • 2007-09-27 03:00 | ANIA

    ZASTANUWCIE SIE

     JESTEM SAMOTNA MATKA WYCHOWUJACA 4 LETNIA CÓRECZKĘ.PRACUJE JAKO PIELĘGNIARKA MAM TERAZ 950 NETTO ALIMENTY OD OJCA DZIECKA 260 ,KTÓRE WALCZYŁAM W SADZIE .OD 2 LAT DZIECKO CHORUJE NZ PADACZKĘ WIEC DOSTAWAŁAM PIELĘGNACYJNE I REHABILITACJE W WYSOKOŚCI OK 200.RAZEM 1450ZL MIESIĘCZNIE.CZESTO KOŻYSTAŁAM Z LOMBARDU ODDAWAŁAM ZLOTO Z CHRZCIN CÓRKI DO TEGO OPŁATY 500 STANCJA KREDYT ADWOKAT 200 ZOSTAWAŁO 600.ALE UCZCIWEJ MATCE NIEALKOCHALICZCE TRZEBA POMÓC I MAPS ZABRAŁ MI OD TEGO ROKU TJ 2007 RODZINNE I REHABILITACJE ,ZEKOMO MATKI SAMOTNE POD OCHRONA TERAZ BEDZIE NAM DOBRZE.MOZE OD PAŻDZIER ...STRACE PRACE I CO WTEDY.ANIA Z RADOMIA