Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Powrót do przeszłości

(2)
2006-12-06 11:14 | Polityka.pl
 • 2006-12-06 11:14 | Michał

  Dlaczego powtarzacie fałszywą plotkę o C:Panzers?

  Zarzuty wobec gry Codename:Panzers okazały się dętym faktem prasowym. Szkoda, że są powtarzane jako fakt.

  Ta gra w żadnym punkcie, w żadnej wersji językowej nie sugeruje, że to Polska napadła na Niemcy. Był to wymysł dziennikarzy, którzy gry nie widzieli na własne oczy, a jedynie pobierznie przejrzeli "demo". To tak jakby oceniać film po fragmencie trailera.

  Polecam artykuł:
  http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34308,2243402.html