Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marzenie jesienne o wiośnie

(6)
2006-12-08 15:04 | Polityka.pl
 • 2006-12-08 15:04 | cortazar

  Marzenie jesienne...

  Świetny komentarz. Prognozy stanowiska premiera K. wizjonerskie, spełnią się na pewno. Czas pakować walizki. To bagno potrwa jeszcze długo... Wstyd być polakiem, nawet w Malezji i Jamajce... Gdzie uciekać?
 • 2006-12-08 19:47 | zomo1974

  POPiS NIE za O. Rydzyka

  PiS jest zależne od RMaryja O. Rydzyka i nigdy nie będzie koalicji z PO. O. Rydzyk nakazał Folwarkowi Kaczemu zatopić PO!!! Gadanie, że to PO nie chce koalicji to robienie głupa z narodu. Kaczka chce załatwić liderów LPR i Samoobrony! Dlaczego? Bo chce władzy absolutnej! Po trupach do IV RP! A ja wolę zbudować sobie V, VI czy nawet VII RP! Tylko taką normalną! Bez PiS, PO, SLD, LPR, Samoobrony i innych takich oszołomów!
 • 2006-12-09 13:28 | mt7

  Nie ma być ładnie, tylko przyzwoicie elementarnie

  Skuteczność, to nie znaczy, że cel uświęca środki.
  Pragmatyzm wg definicji to «postawa polegająca na realistycznej ocenie rzeczywistości i podejmowaniu jedynie takich działań, które gwarantują skuteczność»
  A definicji nie wynika, że każdy chwyt dozwolony, byle przyniósł skutek.
  Nie wiem czemu, coraz częściej czytam o pragmatyzmie, jakby to było wytłumaczenie każdego świństwa.
  W tej wersji największymi pragmatykami wspólczesnymi byliby Hitler, Stalin, Pol Pot, Kim i paru jeszcze innych. Byli bardzo skuteczni!
 • 2006-12-09 23:46 | sobre

  Zgnilizna i ożywienie

  "Seks-afera obnażyła moralną zgniliznę Samoobrony i ostatecznie zniszczyła wizję Czwartej Rzeczpospolitej" - a co Pan powie o zgniliznie 'propagandystow' zwlasza tych z Gazety poslugujacych sie w realizacji swoich zadan kobietami 'nie calkiem prywatnymi' ?

  Na czym polega 'ożywienie' PO - na kolejnej konferencji i pokazaniu gazetki z Jamajki bodajze ? Czy poza tym maja jakies jasno okreslone pomysly na to chocby co po ewentualnych wyborach za pare miesiecy ? Pozbycie sie Rokity ma byc objawem tego ozywienia, jesli tak to jest ozywienie w Stalinowskim stylu. Cos poza tymi 'pomyslami' uslyszelismy od Tuska ?

  Obywateli dostali szanse glosowania miesiac temu. PiS dostal w sumie wiecej glosow niz w czasie wyborow parlamentarnych . Co pan proponuje: wybory co pol roku az sie w koncu uda partii Tuska nie przegrac? • 2006-12-10 14:22 | buku

  SPISEK!!!!!!

  Pan Premier Leper szuka spisku. Uprzejmie DONOSZĘ -
  jest jeszcze jeden spiskowiec zbiorowy - tygodnik "Polityka". Uzasadnienia nie trzeba - postarał się o nie pewien Antoni, bynajmniej nie święty. Przyszłych śledczych odsyłam do MON, gdzie owocnie pracuje mój idol.
  Wspomniany tygodnik winien powalczyć z "Wyborczą" o pierwszeństwo, mając duże szanse na wygraną w wyścigu im. Lepera.
  Życzę ZWYCIĘStwa!!!!
  Buku