Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Człowiek na drzewie

(1)
Wśród licznych obsesji naszego gatunku dobre pochodzenie zajmuje miejsce szczególne. Stąd powodzenie usług genealogicznych i zapał w poszukiwaniach przodków. Również tych najstarszych.
 • 2006-12-12 10:59 | aldek44

  a może inaczej....

  Zastanawia mnie czemu przyjmujemy jako kolebkę
  człowieka rozumnego -Afrykę.
  Do zmian w genetyce nie jest potrzebna cieplarnia.
  Do rozwoju materialnego potrzebny jest stres.
  Może nie,czym gorzej tym lepiej-bo wtedy mocarstwem byli by Eskimosi .Proszę spojrzeć logicznie na wspólczesność -gdzie koncentruje się wspólczesny rozwój?Nic nie ujmując innym narodom .Pas szerokości dzisiejszej środkoej Europy i północna częśc USA.Może to njlepsza strefa klimatyczna do rowoju.Zdaje sobie sprawę że strefy klimatyczne w tak długim okresie czasu ulegały zmianie.Można przy dzisiejszej technice zbudować symulację klimatu w danej epoce.
  I szukać podobnych do wspólczesnych Europejskich
  klimatów.Wiem że brzmi to wszystko nieco szowinistycznie ale ubieram to te słowa żeby nie rozbudowywać nadmiernie,i nie nudzić.