Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Białoruś: cóż to takiego?

(2)
2006-12-16 05:10 | Polityka.pl
  • 2006-12-16 05:10 | DW

    Swietny tekst

    Gratuluje Autorowi tak wnikliwej analizy. Bardzo milo to przeczytac. Najpier pochwaly, potem kilka policzkow, pozniej baty. Mnostwo blyskotliwych uwag, pouczajaca lektura, rzetelna. Milo sie czyta o Braciach ze Wschodu i starych dziejach, Lalkach Prusa, Orzeszkowej... Wnikliwa analiza losow krajow tak bliskich ( moze za bardzo bliskich, az tak zeby nie dostrzec wspolnej wspanialej przeszlosci, i wyciagnac z niej istotnych wnioskow ?). Co wynioslem z tej lektury - zywa chec zainteresowania sie historia, przeszloscia, literatura Europy Wschodniej. Dziekuje za to.