Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nadzwyczajny sejmowy bubel

(3)
2006-12-18 15:28 | Polityka.pl
  • 2006-12-18 15:28 | Elżbieta

    Nadzwyczajny sejmowy bubel

     Sz. P. Janino,jestem przerażona tymi wiadomościami, ale proszę powiedzieć , co mamy robić. Przeczytałam i co? Wiem że powrzucają głupoty do tego wora,przegłosują,zaklepią.Co Pani proponuje robić takiej czytelniczce , jak ja.Przecież nie skoczę z mostu w imię protestu.
  • 2006-12-18 17:02 | Piotr

    Prawo weta wojewodów pomyłką koalicji - wątpię

     Uchwalenie prawa weta dla wojewodów a następnie decyzją premiera zastrzeżenie możliwości skorzystania zeń, to sprytne pociągnięcie J.Kaczyńskiego a nie pomyłka koalicji. Premier zyskał możliwość utrącania niedobrych - jego zdaniem - inwetycji samorządów, przy próbie (jak widzę udanej)strojenia się na obrońcę samorządów. Ewentualność wykorzystywania w przyszłości złego prawa nie stanowi dla J.Kaczyńskiego żadnego problemu. Pewnie hołduje zasadzie "...po nas to i potop..".