Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wywiad na tacy

(5)
Od kształtu raportów o WSI zależy, czy potencjalni współpracownicy służb będą mieli zaufanie do polskiego państwa.
 • 2006-12-19 13:58 | patriota

  A kogo obchodzi dobro Polski

  A ktorego z tych demaskatorow obchodzi interes Polski, przeciez tu chodzi o wlasna prywatna zemste na wyimaginowanym przeciwniku. Dla osoby ktora sie orientuje w naszej historii nie jest tajemnica, ze najwiekszym wrogiem na szego kraju bylismy, jestesmy i chyba niestety bedzieny my sami.
  PS.Zabawna jest wiara panow Wassermanow, Maciarewiczow i innych specznawcow specsluzb w to, ze wojsko po ciuchu nie odyworzy w ramach SG wlasnego kontrwywiadu i wywiadu, niezaleznych od szalonych cywilow. Tylko tym razem te sluzby wogole nie beda kontrolowalne bo naprawde beda tajne!
 • 2007-01-25 08:06 | KJ Hubner

  celowe działanie ?

  Nasze państwo stara sie zrobić ślepe i głuche wyczyniając to co sie robi z publikacja danych osobowych wszystkich pracowników i współpracowników tajnych służb.
  Jak sie pokopie w papierach i porządnie pomyśli to znajdzie sie ślady i kontakty do współczesnych współpracowników tajnych służb a potem to mamy nasze służby podane na tacy na wszystkich kierunkach działania!
  A nastepnych chętnych na takie numery to sie prędko nie znajdzie.
  Wynika z tego ze jest to celowe działanie na rozwalenie tych służb pod hasłem my zrobimy porządek ?

  Celowe działanie czy głupota ?

 • 2007-02-20 07:41 | Zatroskany

  a co na to prokurator Ziobro?!!

  dlaczego nie ściga odpowiedzialnych za ujawnienie czynnych agentów?!
 • 2007-02-23 17:32 | Piotr Ciemiński

  ile dni zostało do końca kadencji Sejmu?

  Proponuję odliczać w każdym numerze, ile dni będziemy się jeszcze musieli męczyć z tą menażerią... 2 lata i 7 miesięcy to +- 940 dni. Jakoś może uda się przeżyć.
 • 2007-03-04 17:53 | Janek

  Wywiad na tacy

  Ja nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie rozmawiający po polsku i mówiący że są patriotami niszczą własne państwo. Przecież te państwo lepiej czy gorzej wykształciło ich dało im codzienny chleb zapewniło minimum bezpieczeństwa robiło wszystko by przez 50 lat był pokój w rejonie granic a oni z takim zadowoleniem niszczą państwo.Jak widzę Szczygłę czy Macierewicza to myślę ,że wykonują oni jakieś zadanie i są przykrywką do jakiejś kombinacji obcych służb bo chyba nie są pozbawieni jakiejś mądrości .Chciałbym bardzo się mylić w tej sprawie.