Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krajobraz przed bitwą

(6)
Doprawdy wielkie musi być zaufanie prezydenta do Antoniego Macierewicza i jego zespołów.
 • 2006-12-19 14:04 | Patriota

  No jak to...

  ...skarzyc kogos kto ze slowem Ojczyzna na ustach demaskowal wszelka patologie?
 • 2006-12-19 18:14 | 1bx

  był rozkaz : "straszyć!"

  ....
 • 2006-12-20 18:50 | Artur

  WSI

  Akta WSI budza wiele kontrowersji i problemow. Moze by tak wogule zlikwidowac wywiad nie powolywac zadnego? Byloby najlepsze wyjscie z sytuacji. W zeszlym tygodniu media Kanadyjskie podaly ze Tommy Douglas, zwany ojcem publicznej sluzby zdrowia a takze pierwszy szef NDP (New Democratic Party) byl inwilgilowany przez RCMP za powiazania w latach 60tych i 70tych z partia komunistyczna a takze za przeciw wobec wojny w Wietnamie. Akta tej sprawy zostaly ujawnione na podstawie Access to Information Act, poniewaz minelo 20 lat od smierci Douglassa. Informacja sie pojawilia w mediach, ale nikt nie robi z tego wielkiego szumu, zaden polityk nie domoga sie likwidacji sluzb specjalnych lub ujawnienia tego kto byl agentem. Zastanawiam sie tylko nad tym co bedzie jak sie ujawni te wszystkie nazwiska? Problem w skali swiatowej, najlepiej zeby byli agenci wyjechali na wyspy Bora Bora, bo ich dopadna inne sluzby.
 • 2007-02-05 17:11 | tadeusz

  obsesja

  zastanawiam sie czy kaczory razem z maciarewiczem chca zniszczyc panstwo polskie ?
 • 2007-02-05 23:04 | Polak

  O co chodzi

  Uważam, że ludzie któży wstępowali do wsi chdzieli w jakiś sposób służyć swemu państwu. Czy to Polsce Ludowej, czy demokratycznej, nie ma co ukrywać takie były czasy. Teraz młody człowiek chcąc służyć ojczyźnie będzie się zastanawiał czy warto. Kto wie może za ileś tam lat powiedzą, że może ja jestem zły ? O co chodzi, bo ja sie w tym wszystkim gubie.
 • 2007-02-07 00:14 | parodia

  nie tak

  "ludzie któży wstępowali do wsi" (gratuluję ortografii) nie mogli służyć Polsce Ludowej, bo WSI powstały w 1991 roku. Mieszanie WSI i służb PRL jest celowym zabiegiem propagandowym.