Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Korek szykuje się do wystrzału

(3)
2006-12-25 00:17 | Polityka.pl
  • 2006-12-25 00:17 | bilu

    korek

     korek to niezły typek.zawsze jak przyjezdzał do konstancina z kolegami to niezłe imprezy sie działy i gdzie sie nie pojawił to było głosno i znalazł sobie takich dwoch kolegów galianów chyba blizniacy.to od kad moga sie na korka powoływac to sobie wille postawili i kasy maja poł piaseczna i konstancina sie im opłaca
  • 2007-06-21 00:51 | Gad

    3 lata i nic

    No i 3 lata minęły i żadnej wojny gangów nie było. To chyba bardziej fantazje niż rzeczywisty stan rzeczy (to co możemy przeczytac powyżej)